پوشش سقف چیست +لیست قیمت

پوشش سقف چیست +لیست قیمت

پوشش سقف چیست +لیست قیمت

پوشش سقف نورگیر , پوشش سقف ایوان خلوت , پوشش سقف پاسیو با انواع ورق های پلی کربنات یک و چند جداره و نورگیرهای حبابی , اشکال سقف های حیاط دار و سوله اجرای اشکال سقف های شیروانی پباده سازی , ساخت , نصب و پوشش گونه های :

  • سوله و سالنها و سقفهای حیاط دار و …
  • اجرای آلاچیق , ویلا
  • اجرای اشکال آردواز , اجرای سقف منزل های حیاط دار
  • ساخت نصب و پوشش سقف سوله , پوشش گلخانه , پیشانی , آبرو

 

اجرای ساندویچ پانل سقفی و دیواری اجرای همه سقف های شیب دار ( آلاچیق , پارکینگ , سایه بان , دامداری , کارخانجات , رمز درب منازل و حیاط , پیشانی سوئیت ها , استخر ها , مرکز ها همگانی و رستوران ها , حیاط دار , مسکونی , سوئیت ) اجرای پلی کربنات و فایبر گلاس .

پوشش سقف سوله

پوشش سقف سوله و آلاچیق , دیوارهای جانبی و سقف سوله های صنعتی , انبارها مرغداری , دامداری , سردخانه , کارخانه , کارگاه و غیره با شایسته ترین مصالح پوشش اعم از ورق گالوانیزه چینی و ایرانی قزاق روس , ورق رنگی فولاد مبارکه , هفت الماس , چینی و گونه های ورق های پلی کربنات یک و یکسری جداره مطلوب برای پوشش سقف سوله گلخانه , سو

پوشش سقف چیست +لیست قیمت
پوشش سقف چیست +لیست قیمت

له مواد غذایی , سوله های ورزشی و . . .

سقف ایوان خلوت

پوشش سقف گلخانه با ورق پلی کربنات

پوشش گلخانه موردیست که بایستی در همان آغاز پباده سازی گلخانه به آن اعتنا شود و از مهم‌ترین تصمیمات گلخانه داران می‌باشد و باید به دقت انجام گیرد . پوشش ایده آل , پوششی است که اجازه عبور ماکزیمم نور و روشنایی را بدهد درحالیکه که کمترین میزان گرما و انرژي از دست برود . همینطور می بایست پایداري و ثبات خوبی داشته و نیاز به تعمیر آن حداقل باشد .

در هیچ یک ازانواع پوششها انتقال روشنایی و حرارت صد درصد نیست چون در هر حال مقداري از نور و روشنایی , منعکس شده و یا این که جذب پوشش سقف می شود . عبور نور و روشنایی مرئی براي پوششها متفاوت از ۷۸ % تا ۹۳ % متغیر میباشد . قانونی که مدام وجود دارد در زمان فصل‌زمستان , به میزان ۱ % کاهش در نور و روشنایی رسیده به گیاه سبب به ۱ % کاهش در رویش آن می شود . همینطور نوروروشنایی عبوري نیز می‌تواند به طور بی واسطه بوده که تولید سایه نماید و یا این که منتشر شود که نوروروشنایی یکنواخت بیشتري تولید می – نماید . اما در مناطقی که بیشتر مواقع عرش ابري است نور عموماً منتشر میشود و نوع نورگیر از این حیث بحرانی نیست . با این تفاسیر بیان شده , تعیین پوشش نیاز به توجه بالایی دارد .

پوشش سقف پاسیو و سقف حیاط خلوت

تنها آیتم ممکن و اصولی برای پوشش سقف حیاط خلوت ( پاسیو ) در ساختمانها , استفا ده از نور و روشنایی گیر های حبابی شکل ( کوپل یاپایه وحباب ) درابعاد و مقدار های گوناگون ( بسته به میزان محل پاسیو یاحیاط خلوت ) و تنوع رنگ بی نهایت میباشد , تاضمن مطمئن بودن از آببندی ( صد در صد آببند بودن با گارانتی ) , عایق صوتی وحرارتی بودن و قابلیت و امکان استفاده از نور و روشنایی ارگانیک خورشید درروز ( برای روشنائی فضای درون ساختمان در جهت صرفه جوئی درمصرف انرژی , به دلیل گران شدن انرژی درکشورما ) , از مقاومت بالائی دربرابر اثابت اشیائ سنگین وزن از طبقات بالا و همینطور از تحمل وزن بالائی ( مثل تحمل برف و باران وتحمل وزن نفرجهت تعمیر و حفظ سقف ) برخوردار باشد و این که بتوان از پاسیو تحت عنوان یک اتاق استفاده نمود .

 

بها سقف پاسیو

پوشش سقف حیاط خلوت در سوئیت ها می تواند روی طبقه هم کف یا این که روی سقف حیاط خلوت آخرین طبقه که به عنوان پوشش نورگیر سا ختما ن می با شد , اجرا در بیاید . حیاط خلوت به دلیل گشوده بودن و رابطه بی واسطه با فضای خارج در معرض مستقیم بارش برف و باران و گرد و خاک ناشی از باد و گردباد هست , از اینرو این نصیب ساختمان همواره محل تجمع گرد و خاک وآشغال می‌باشد .

 

پوشش سقف حیاط از روی طبقه هم کف و یا از روی آخرین طبقه قادر است به عنوان محافظ در پاک نگه داشتن تراس خلوت زیاد میسر باشد . سقف حیاط خلوت با نورگیر حبابی , تنها گزینه پوشش سقف حیاط خلوت طبقه نیز کف می‌باشد و برای پو شش از پشت بام می توان از ورق پلی کربنات هم استفاده نمود .

هنوز دیدگاهی ثبت نشده.

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.